Dünya Sıhhat Örgütü coronavirüs duyuru yada COVID-19’in, bir salgın oldu. Sohbet odaları pek fazlaca bilinmeyen ile belirsiz bir süre ve tüm cevaplara haiz olmamakla beraber, bildiklerimizi paylaşmak ve müşterilerimiz ve işlerinde kaymalar yaşayabilecek öteki ufak işletmeler için bazı rehberlik sunmak istiyoruz.

Bu salgın halkın sağlığını etkiliyor ve bununla beraber ekonomiyi de etkiliyor. Google’a gore , “Şubat ayının ilk haftasından beri, koronavirüse yönelik arama ilgisi dünya genelinde% + 260 arttı.” Bu ölçeğin vakaları esnasında arama eğilimlerindeki artışlar yaygın olmakla beraber, pandemiye direkt cevap olarak ilgili ürünler ve mevzular için trafikte de artışlar olmuştur.

Mobil sohbet liderliği haberleri yakından izliyor ve uzaktan emek vermeyi tüm WordStream çalışanları için varsayılan yapmak için harekete geçerek cevap verdik. Sadece, operasyonlarımızda ve müşterilerimizde minimum aksama olmasını sağlamak için tüm adımları attık. Tıbbi tavsiyeleri tıp ve halk sağlığı uzmanlarına bırakacağız ve aynı şeyi yapmanızı tavsiye edelim – şimdi çevrimiçi reklamcılık hesaplarınızda hangi işlemleri yapabileceğiniz hakkında daha çok informasyon sağlamak için kurum içi ajans uzmanlarımıza baktık .

Google ve Facebook COVID-19’a iyi mi cevap veriyor?

Google, insanların semptomlar, aşı detayları ve gezi önerileri hakkında daha çok informasyon edinmesini kolaylaştırmanın yanı sıra, YouTube’da, tıbbi tedavi aramak yerine koronavirüsü önlediğini iddia eden tüm içinde ne olduğu kaldırıyor ve bununla beraber koronavirüs. Mobil chat benzer şekilde, Facebook durumdan yararlanmak için reklam gösteren herkesi engelliyor.

Bu seni etkisinde bırakır mi? Kısa cevap hayırdır – reklam metninizde COVID-19’u tedavi etmek, önlemek yada tedavi etmek için herhangi bir iddiada bulunan mesajlar kullanmadığınız sürece, bu değişikliğin ücretli hesaplarınız üstünde minimum tesiri olacaktır.

Bu platform politikaları muhtemelen hesabınızı etkilemeyecek olsa da, pandemi ve bunun sonucunda ortaya çıkan piyasa değişimleri olacaktır. Hesaplarınızı buna gore hazırlamak ve düzenlemek için tavsiye edilen birkaç strateji.

Kategoriler: Sohbet

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir