Mobil Chat internet sayfası ziyaretçilerini araştırmak ve yanıtlarını sizin için işe koymak için mevcut en iyi araçlardan biridir. Mobil sohbet’in anketlerden e-postaya ve açılış sayfası segmentasyonuna kadar yapmış olduğu her şey, mesajınızı daha iyi dönüşümler için kişiselleştirmek suretiyle tasarlanmıştır.

Bu aşamada alan kişi geri bildirimlerine daha bütünsel bir yaklaşıma odaklanmaktadır – internet sayfası geri bildirimlerinden Net Destekçi Puanına ve mobil uygulama anketlerine kadar her şeyi grafik haline getirirAmaçları, doğru kararları vermeleri için gerekseme duydukları alan kişi geri bildirimleriyle müessese genelinde ekipleri güçlendirmektir.

Mobil sohbet siteleri ziyaretçi anket aracı, gerçek web sitenizi kullanırken doğru müşterilerden doğru zamanda geri bildirim almaya odaklanır. Vasıta, sormak için doğru müşterileri bulmanıza destek olacak sağlam hedefleme seçenekleri sunar ve karmaşayı ve kaybedilen müşterileri proaktif olarak azaltmanıza olanak tanır.

Internet sayfalarındaki ziyaretçilerin davranışlarını daha iyi idrak etmek isteyen pazarlamacılar, mühendisler, ürün ekipleri ve alan kişi destek profesyonelleri için mevcut olan fazlaca sayıda vasıta ve çözümle, sizin yada ekibiniz için çalışmayan bir müşteriye bağlı kalmanız için bir niçin yoktur.

Yukarıdaki sohbet alternatiflerinden biri, web sitenizi, uygulamanızı yada ürününüzü geliştirmek için daha iyi bir seçenek olabilir. Ziyaretçi analizi ve daha fazlası için hangi özelliklere ihtiyacınız var? Hangi özellikleri olmadan daha iyi durumdasınız? Bu mevzularda daha sonraki araştırmalarımızda sizlere sunum yapacağız.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir